feestbus

BUS 1
Industrieweg
Fuiflocatie
21:00 22:00 23:00 Pauze 1:00 2:00 3:00 4:00
Zelem Station 21:15 22:15 23:15 Pauze 1:15 2:15 3:15 4:15
Meldert Centrum 21:21 22:21 23:21 Pauze 1:21 2:21 3:21 4:21
Lummen Frederickxstraat 21:30 22:30 23:30 Pauze 1:30 2:30 3:30 4:30
Linkhout Kerk 21:34 22:34 23:34 Pauze 1:34 2:34 3:34 4:34
Halen snuffelmarkt (lijn 299) 21:40 22:40 23:40 Pauze 1:40 2:40 3:40 4:40
Donk Grote Baan (lijn 299) 21:42 22:42 23:42 Pauze 1:42 2:42 3:42 4:42
Industrieweg
Fuiflocatie
21:45 22:45 23:45 Pauze 1:45 2:45 3:45  
BUS 2
Industrieweg
Fuiflocatie
21:00 22:00 23:00 Pauze 1:00 2:00 3:00 4:00
Rummen Weg naar Dorp (lijn 30) 21:10 22:10 23:10 Pauze 1:10 2:10 3:10 4:10
Nieuwerkerken kerk (lijn 5) 21:15 22:15 23:15 Pauze 1:15 2:15 3:15 4:15
Wijer kerk (lijn 5) 21:25 22:25 23:25 Pauze 1:25 2:25 3:25 4:25
Stevoort centrum (lijn 5) 21:28 22:28 23:28 Pauze 1:28 2:28 3:28 4:28
Schimpen overweg (Kuringen, H4) 21:35 22:35 23:35 Pauze 1:35 2:35 3:35 4:35
Kermt centrum (lijn 299) 21:42 22:42 23:42 Pauze 1:42 2:42 3:42 4:42
Spalbeek spalbeekstraat (lijn 299) 21:45 22:45 23:45 Pauze 1:45 2:45 3:45 4:45
Berbroek Bosstraat (lijn 299) 21:49 22:49 23:49 Pauze 1:49 2:49 3:49 4:49
Industrieweg
Fuiflocatie
21:55 22:55 23:55 Pauze 1:55 2:55 3:55